Uwaga! Ta strona wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.   Zgadzam się

Jak wybrać opony

Zakup opon to coś,
na czym lepiej nie oszczędzać.
Na platformie WOOP każdy ma do wyboru opony min Bridgestone, opony Continetal, opony Pirelli, opony Michelin i wiele innych cenionych marek.
Niezależnie od ostatecznej decyzji, kupowanie tak istotnego produktu jak opony zimowe lub opony letnie to coś, co wymaga zastanowienia i odpowiedniego źródła.
WOOP Automotive zapewnia szeroki wybór, dzięki czemu kupisz opony Barum czy opony Goodyear od sprawdzonych dostawców w dobrych cenach. Opony bieżnikowane? O te również możesz zapytać na WOOP! Opony do Volvo FH12, Renault Premium, Scanii 4, Mercedesa Actrosa, Iveco Strailis, Dafa XF, Mana TGA czy TGX ? Nie ma problemu!
 
 
 
 
Potrzebujesz na już nowej opony Pirelli?
Pirelli oraz inne znane marki takie jak - opony Dębica, opony Fulda, opony Dunlop - dostaniesz bez problemu na WOOP.
Na naszej platformie możesz zapytać o ofertę na opony do Seata, opony do Renault, opony do Suzuki; opony do Volkswagenaopony do Mana, opony do Iveco, opony do Kia czy opony do Fiata.
 
 

Opony ciężarowe w dobrej cenie?

 • Dzięki platformie komunikacyjnejj WOOP dystrybutorzy takich produktów jak min opony Vredestein czy opony Nexen mogą zapewnić Ci szeroką ofertę, w której znajdą się opony Pirelli, opony Firestone i opony Kormoran.

 • Wybór optymalnego modelu dla Twojego samochodu ułatwi Ci specjalny czat, na którym możesz skontaktować się ze sprzedawcą na WOOP. Sprzedający opony Dunlop i opony Continental z chęcią rozwieje Twoje wątpliwości.

 • Opony całoroczne to nie zawsze najlepszy wybór - znajdź najlepsze dla siebie opony letnie lub opony zimowe na naszej platformie.

Opony samochodowe dla każdej marki
 • Oferenci sprzedający na WOOP mają na stanie prawie każdy gatunek opon - opony do Mazdy, opony do Lexusa, opony do Mercedesa, opony letnie, opony bieżnikowane. Nieważne, czy na celowniku masz opony do Scanii czy opony do Iveco, sprzedawcy na platformie WOOP znajdą coś dla Ciebie!

 • Dzięki dużej liczbie współpracujących z WOOP dystrybutorów i importerów opony do BMW i opony do Fiata ze względu na bogatą ofertę umożliwiają zakup opony w przystępnej cenie

Specjalistyczne opony samochodowe

 • Właściciele starszych modeli wiedzą, że niektóre opony do BMW lub opony do Mercedesa występują w bardzo nietypowych rozmiarach. Run-flaty pozwalające na dojechanie do warsztatu, zanim Twoje opony samochodowe całkiem Cię zawiodą po przebiciu, znajdziesz także na WOOP!

 • Takie opony tanio kupisz na naszej platformie dzięki szerokiej ofercie od wielu sprzedawców. Dystrybuujący opony letnie i opony zimowe sprzedawca doradzi Ci, które opony ciężarowe wybrać. możesz skontakować się z nim na wbudowanym czacie, któy tworzy się przy każdym zapytaniu ofertowym lub licytacji.

Wybierz bezpieczne opony samochodowe!

 • Kiedy kupujesz nowe opony Hankook lub opony Kleber, warto się dowiedzieć, w jaki sposób wybrać te bezpieczne dla Twojego stylu jazdy, i tego, jakie opony samochodowe do tej pory użytkowałeś.

 • Wymiana opon do Mitsubishi czy opon do Seata na zdecydowanie niższe lub szersze może być niebezpieczna, dlatego mozesz skonsultować się ze sprzedającym opony bieżnikowane, i upewnić się, że kupujesz właściwe opony do swojego samochodu.

 • Twoje nowe opony letnie lub zimowe wytrzymają dłużej, gdy je wybierzesz w odpowiedni sposób.

Dobre opony ciężarowe w Twoim mieście

 • Chcesz kupić opony samochodowe - Wrocław? To i inne miasta Polski w opony bieżnikowane i opony ciężarowe możesz zapytać na platformie WOOP. Dzięki innowacyjnemu systemowi licytacji i zapytań; decydujesz, jakie opony samochodowe kupić - na przykład opony do Renaultopony do Scanii, opony do Dafa, opony do Volvo, opony do Iveco, opony do Mana, opony do naczepy - a lista sprzedawców, którzy na stanie mają wybrany produkt i u których kupisz opony w dobrej cenie jest do Twojej dyspozycji!

 • Pamiętaj, że najtańsze opony to wysokiej klasy opony samochodowe, które po prostu długo użytkujesz.

Profesjonalne porady - opony bieżnikowane

 • Jeśli sprzedawca ma na stanie opony letnie, opony zimowe dobrych marek - pytaj, na pewno dobrze Ci doradzi.

 • Opony Bridgestone, opony Pirelli, lub opony Nokian dostępne u naszych dystrybutorów

 • Opony bieżnikowane to tańsza opcja. Pamiętaj jedynie, aby poinformować sprzedawcę, jakie opony samochodowe teraz eksploatujesz!

 • Aby wybrać najlepsze opony ciężarowe należy się zastanowić i skonsultować z fachowcem.

Facebook