Uwaga! Ta strona wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.   Zgadzam się

Jak działa WOOP?

WOOP Automotive jest  przede wszystkim miejscem nieograniczonej komunikacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku, sprzedającymi oraz kupującymi części i akcesoria motoryzacyjne. Jest także pierwszym tego typu polskim serwisem adresowanym wyłącznie do reprezentantów branży motoryzacyjnej, tworzącym nie tyle serwis ofertowy, co internetową społeczność warsztatowców, dystrybutorów, producentów oraz firm transportowych.

 

Na jakie korzyści mogą liczyć sprzedawcy, producenci, dystrybutorzy oraz warsztatowcy?

  • Dla Dystrybutorów oraz podmiotów handlujących komponentami do pojazdów użytkowych oraz osobowych WOOP jest najlepszym, a zarazem najtańszym handlowcem na rynku, zbierającym oraz dostarczającym zapytania od klientów z całej Polski. Internet nie zna granic, stąd platforma jest jednocześnie doskonałym miejscem na organizację adresowanych do wszystkich akcji promocyjnych czy sezonowych wyprzedaży.

  • Dla Producentów WOOP jest idealnym kanałem reklamowym, z bezpośrednim dotarciem do osób decyzyjnych w sprawie zakupów w warsztatach, sklepach czy firmach transportowych.

  • Warsztatom, WOOP pozwala na znaczną oszczędność czasu w przeglądaniu ofert umożliwiając dostęp do ich setek w jednym miejscu oraz kończy erę „wiszenia na słuchawkach” poprzez funkcję bezpośredniej rozmowy z wszystkimi użytkownikami platformy.

Jako kupujący będziesz mógł szybko wyszukiwać najtrafniejsze oferty ze swojej okolicy i kupować poprzez licytacje lub składać zapytania ofertowe. Te ostatnie trafiają do sprzedawców w określonej przez ciebie okolicy, którzy następnie wysyłają do ciebie oferty, z których ty wybierasz tę najbardziej atrakcyjną, omawiasz jej szczegóły ze sprzedającym i finalizujesz transakcję. Woop ułatwia prowadzenie działalności również sprzedawcom – wystarczy założyć konto i określić ściśle, jakie podzespoły i akcesoria znajdują się w twojej ofercie. Pomoże to dokonać ścisłej selekcji zapytań, które będą do ciebie trafiać, co oszczędzi czas marnowany do tej pory. Oferty zaczną pojawiać się, gdy tylko warsztat, baza transportowa lub inna firma korzystająca z Woop złoży zapytanie ofertowe pokrywające się z twoim asortymentem i będzie znajdować się na określonym przez ciebie jako miejsce działania terenie.

Masz problem z niedostatkiem handlowców, nie udaje Ci się zdobyć nowych kontrahentów, ręczne wertowanie setek katalogów trwa w nieskończoność – podobnie jak próby dodzwonienia się do wszystkich oferentów w sprawie szczegółów i negocjacji cen a dotychczasowe narzędzia reklamy i promocji nie działają? Nie jesteś sam.

Zarejestruj się już teraz i napędź swój biznes z WOOP!

Facebook